Proč jsme tady ...

Bon apetit, Same

Ze všech stran slyšíme, že bychom měli jíst zdravě. Už jsme dávno pochopili proč a jak by ta naše zdravá strava měla vypadat. Ale nezapomněli jsme také na naše čtyřnohé kamarády? I jejich strava by měla být v rámci možností zdravá. My samozřejmě víme, že se o to stejně jako my snažíte (co nejlepší granule, doplňkové vitamíny atd).  Ale kdo z nás odolá těm "psím" očím hledícím na nás z pod stolu s výraznou podporou bubnujícího ocásku o podlahu. Jenže sůl a lidské jídlo vůbec našim mazlíkům nedělá dobře. Psí organizmus nedokáže sůl vyloučit a dochází k jejímu shromažďování v těle, po cukru přibývají faldíky, ale to sami dobře známe. Tak co s tím?


To byla otázka, která nás dovedla až k otevření První Pražské Pekárny Pro Pejsky. Sušenky vyrobené z lidských surovin, aby pejskům voněly a chutnaly jako lidské jídlo, ale bez soli, konzervantů, barviv a všech ostatních "nezdravostí".

A že dělají v Americe a některých státech v Evropě pro pejsky i DORTY? To my pro naše české Alíky, Bobíky a Barči taky dokážeme!!!!! Můžete se sami přesvědčit.
 


© 2009 | webdesign AG TOP TIP | partněři | Loadtime: 0,014908s